MENU

Pokoje Urtica Apartmány

Apartmán Kateřina

Apartmán Kateřina je oblíbený apartmán pro pozorování romantických západů slunce z postele ložnice. Je orientovaný na západ na Horu svaté Kateřiny. Je vybaven king size postelí a rozkládacím gaučem v obývacím pokoji. Venku se nachází ohniště a koupací sud s vířivkou, který vás přenese do jiného světa. Sedět ve vyhřáté lázni a sledovat, jak čas pokojně plyne okolo Vás s výhledem na krásu Krušných hor je nezapomenutelný zážitek. 

Apartmán Větrník

Apartmán Větrník je poslední z apartmánů umístěných na naší Krušnohorskou louku. S výhledem na Novou Ves v Horách a větrné elektrárny jejichž sledování poskytující hypnotizující podívanou. Je vybaven king size postelí a rozkládacím gaučem v obývacím pokoji. Venku se nachází ohniště a cedrový koupací sud s vodou vonící dřevem. Apartmán je obklopen smrčky a umožní Vám se schovat před okolním světem a relaxovat. 


 

Apartmán Bříza

Apartmán Bříza stojící osamoceně stranou od ostatních u staré břízy. Výhled z apartmánu na východy slunce , výhledem na hluboké údolí zahalené pravidelně zahalené mlhou a svahy porostlé lesy- Je vybaven king size postelí a rozkládacím gaučem v obývacím pokoji. Venku se nachází ohniště a Ďáblův kotel, který nabízí ojedinělý zážitek koupele nad rozdělaným ohněm.