MENU

Ubytování v našem hotelu

Pokoje Urtica Apartmány

Apartmán U Mileny a Vaška

Apartmán U Mileny a Vaška

Apartmán se nachází v přízemí zděného domu z roku 1930. Inspirován krušnohorskými kopci a rozkvetlými loukami. Nabízí útulný a vzdušně zařízený prostor s výhledy do přírody. K dispozici je pohodlná queen size postel, rozkládací gauč s plnohodnotnou matrací a plně vybavená kuchyň (trouba, mikrovlnka, myčka nádobí, kávovar Nespresso a topinkovač). Večery nebo chladné dny si lze zpříjemnit ohněm v krbových kamnech.

Apartmán U Marty a Edy

Apartmán U Marty a Edy

Apartmán se nachází v prvním patře zděného domu z roku 1930. Inspirován lesy, dřevem a hřejivými plameny ohně. Nabízí moderně zařízený prostor s dechberoucími výhledy do přírody. K dispozici je pohodlná queen size postel, rozkládací gauč s plnohodnotnou matrací a plně vybavená kuchyň s velkým varným ostrůvkem (trouba, mikrovlnka, myčka nádobí, kávovar Nespresso a topinkovač). Večery nebo chladné dny si lze zpříjemnit ohněm v krbových kamnech. Infrasauna dokonale zahřeje tělo i mysl.

Apartmán Bříza

Apartmán Bříza stojící osamoceně stranou od ostatních u staré břízy. Výhled z apartmánu na východy slunce, na hluboké údolí pravidelně zahalené mlhou a svahy porostlé lesy. Je vybaven queen size postelí a rozkládacím gaučem v obývacím pokoji. Venku se nachází ohniště a Ďáblův kotel, který nabízí ojedinělý zážitek koupele nad rozdělaným ohněm.

Apartmán Kateřina

Apartmán Kateřina je oblíbený apartmán pro pozorování romantických západů slunce z postele ložnice. Je orientovaný na západ na Horu Svaté Kateřiny. Je vybaven queen size postelí a rozkládacím gaučem v obývacím pokoji. Venku se nachází ohniště a koupací sud s vířivkou, který Vás přenese do jiného světa. Sedět ve vyhřáté lázni a sledovat, jak čas pokojně plyne okolo Vás, s výhledem na krásu Krušných hor, je nezapomenutelný zážitek.

Apartmán Větrník

Apartmán Větrník je poslední z apartmánů umístěných na naší krušnohorskou louku. S výhledem na Novou Ves v Horách a větrné elektrárny jejichž sledování poskytuje hypnotizující podívanou. Je vybaven queen size postelí a rozkládacím gaučem v obývacím pokoji. Venku se nachází ohniště a cedrový koupací sud s vodou vonící dřevem. Apartmán je obklopen smrčky a umožní Vám se schovat před okolním světem a relaxovat.